لیستی از همه چیز

جستجو پیشرفته.

1- وب‌سایت لیست کالکشن، یک وب سایت کاملا تخصصی در حوزه فهرست لیست دایرکتوری مشاغل،کسب وکار،متخصص،محصول،خدمات،داده بوده که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران ثبت و ایجاد گردیده و در حال فعالیت می باشد. این وب سایت ‌به عنوان یک وب سایت الکترونیکی، پایبند به تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و با نقض‌کنندگان این قوانین در حدود اختیارات قانونی خود، برخورد می نماید.

2- محتوای اطلاعاتی سایت اینترنتی لیست کالکشن، به عنوان یک وب‌ سایت اطلاع‌ رسانی تخصصی در حوزه فهرست لیست دایرکتوری مشاغل،کسب وکار،متخصص،محصول،خدمات،داده بر پایه زبان فارسی برنامه ریزی گردیده ؛ و لذا رعایت استفاده از زبان فارسی در درج مطالب و عبارات این سایت الزامی می باشد . بدیهی است هر عبارت دیگری به غیر از زبان فارسی بغیر از درج نام برند که عموماً از طریق سایت پیشنهاد می گردد ، اعم از عبارات انگلیسی یا فینگلیش- به طور خودکار از معرض دید عموم حذف خواهد گردید.

3- وب‌سایت لیست کالکشن هیچگونه دخالتی در قیمت‌گذاری خدمات ، تجهیزات و محصولات اعم از داخلی و خارجی و خدمات تخصصی وابسته به این سایت را نداشته و قیمت‌گذاری ها صرفاً بنابر تصمیم آگهی‌دهندگان در سایت درج می گردد ، با این حال چنانچه قیمت برخی اقلام دارای مشابه در بازار داخلی ، نسبت به محدوده قیمت عرفی بازار، بیش از حد نامعقول باشد، تیم لیست کالکشن بنا بر صلاحدید خود قیمت را حذف و یا از طریق اطلاع به آگهی دهنده اصلاح خواهد نمود.

4- این وب‌سایت هیچگونه قصدی دال بر ایجاد آشفتگی، کنترل، جهت‌دهی، تشویش یا هر نوع دخالت جزئی یا کلی بر نرخ یا حجم معاملات بازار خدمات ، تجهیزات و محصولات داخلی و خارجی و صنایع وابسته اعم از مصرفی ، تخصصی و خدماتی نداشته و خود را از مسئولیت‌های احتمالی ناشی از آن به طور کلی مبری می نماید. بر این اساس، چنانچه هر یک از کاربران وبسایت، با ارائه قیمت‌های نامناسب و درج توضیحات نادرست یا هر نوع توسل به شیوه‌ها یا روش‌هایی که در چارچوب مصادیق فوق قرار می‌گیرد، سعی در نقض آن رسالت داشته باشند، کاربری آنها بنابه ارزیابی و تصمیم مدیران سایت، بدون هر‌گونه تذکر قبلی، به صورت موقت یا دائم مسدود گردیده و عنداللزوم مراتب جهت پیگرد قضایی به مراجع ذیصلاح ارجاع خواهد گردید.

5- هرگونه محتوا یا آگهی ثبت‌شده از سوی اشخاص حقیقی یا حقوقی، توسط سامانه‌های مانیتورینگ خودکار و غیرخودکار تیم لیست کالکشن بررسی و پس از تائید محتوا، بارگذاری و نمایش داده می‌شود. بدیهی است چنانچه اطلاعات به‌صورت ناقص یا خلاف مقررات و ضوابط وب سایت لیست کالکشن ارائه گردد، بنابر ضوابط و قوانین موجود، حتی‌الامکان اصلاح و در غیر اینصورت حذف خواهد گردید.

6- هیچ یک از کاربران، حق کپی‌برداری و سوء استفاده از محتوای تبلیغاتی اشخاص دیگر از قبیل استفاده غیرمجاز از تصاویر خدمات ، تجهیزات و محصولات ، نام برند و یا توضیحات و ترکیبات خاص آنها را به گونه‌ای که تشابه صد درصدی بین آنها ایجاد نماید را نداشته و درصورت مشاهده یا گزارش ثبت تخلف، نسبت به اصلاح یا حذف محتوا یا انسداد موقت و دائم حساب کاربری فرد سوءاستفاده‌کننده اقدام خواهد گردید.

7- کاربران لازم است در وارد کردن اطلاعات آگهی خود دقت لازم را داشته باشند چراکه پس از درج آگهی، امکان اصلاح و تغییر اطلاعاتی از قبیل برند، مدل، نام و مشخصات فنی و.... امکانپذیر نمی باشد.

8- هر آگهی فروش یا خدمات ، مختص نمایش اطلاعات یک کالا یا یک محصول و یا یک خدمات مشخص بوده و تنها امکان درج و نمایش اطلاعات سایر محصولات یا خدمات مشابه در بخش توضیحات آگهی بلامانع میباشد و لذا در صورت ارائه هر نوع اطلاعات اضافی در متن اصلی آگهی که مشتمل بر نوعی تبلیغ نسبت به سایر محصولات یا خدمات مشابه گردد، بصورت اتوماتیک حذف خواهد گردید. برهمین اساس، توضیحاتی که تبلیغ شرکت تولیدکننده ، نمایندگی، رنگ‌بندی های موجود ، تعداد موجودی ، لوگو، چهره شخص فروشنده، کانال تلگرام و اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی ویژه اشخاص حقوقی، و در کل هرگونه توضیح اضافی را شامل شود، به‌صورت اتوماتیک حذف خواهد گردید و تنها در بنرهای تبلیغاتی مربوط به صفحات داخلی ، امکان درج گزینش شده تبلیغاتی امکانپذیر می باشد . در خصوص کاربران حقوقی، درج نام شرکت یا نمایندگی آنها بر روی پروفایل اصلی در بخش معرفی تولیدکنندگان و نمایندگان رسمی بلامانع می باشد.

9- در صورت استفاده از عکس تبلیغاتی اوریجینال محصولات، این عکس حتما باید منطبق با نوع محصول موضوع آگهی و با زمینه روشن و شرح وضعیت فنی و ظاهری فعلی محصول بصورت جداگانه در قسمت توضیحات آگهی ثبت گردد بطوریکه باعث گمراهی خریدار نگردیده و در صورت عدم رعایت این نکات ، کلیه عکس‌های آن آگهی حذف خواهد گردید..

10- هرگونه توهین یا تهدید اشخاص یا اظهارنظرهای سیاسی و یا هرنوع عدم پایبندی به موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران یا استفاده از هر نوع محتوا که سبب وهن این وب سایت گردد، مشمول حذف دائم کاربری و انتقال کاربر به لیست سیاه و ارجاع موضوع به مراجع قضایی خواهد گردید.

11- انصراف از همکاری و تقاضای استرداد وجه، پس از انتخاب تعرفه و انجام عملیات موفق پرداخت به هیچ وجه مورد پذیرش نبوده و وجهی مسترد نمی‌گردد و واریز کننده وجه پس از واریز وجه، حق خود را مبنی بر پیگیری حقوقی استرداد وجه سلب و ساقط می نماید.

12- واریزکننده وجه اقرار و اذعان می دارد که وجه واریزی از کارت یا حساب خویش و قانوناً و شرعاً متعلق به وی می باشد و شخصا مسئول پاسخگویی به تبعات ناشی از آن، در صورت کشف خلاف واقع می باشد. سایت لیست کالکشن به طور کلی از تبعات این امر مبری بوده و در صورت کشف هرگونه فساد ، نهایت همکاری را با مراجع قضایی و انتظامی در این زمینه معمول خواهد داشت.

13- وب سایت لیست کالکشن متعهد به ایفای بالاترین سطح محرمانگی اطلاعات مشتریان و آگهی دهندگان می باشد؛ لذا کاربران محترم سایت نمی‌توانند انتظار ارائه اطلاعات ثبت‌شده سایر کاربران از قبیل آی‌پی آدرس‌های ثبت‌شده، تاریخ درج آگهی و جزییات آگهی درج‌شده قبل یا پس از بارگذاری را داشته باشند. این اطلاعات فقط به درخواست مراجع قضایی و انتظامی، در صورت نیاز ارایه خواهد گردید.

14- صرفاً این وب سایت و پیج اینستاگرام لیست کالکشن آی آر و اپلیکیشن‌های اندروید قابل‌نصب از گوگل‌ پلی و کافه‌بازار و آی‌اواس قابل نصب از سیب‌اپ متعلق به وب سایت لیست کالکشن بوده و سایر کانال ها و آدرس های مشابه ، صرفاً از نام و برند لیست کالکشن سوء استفاده می کنند و هیچگونه ارتباطی به سایت لیست کالکشن ندارند .

15- چنانچه در خصوص موضوعی خاص، نسبت به محتـوای اطلاعـات ارسالی يا عمليـات انجام‌يافته اختلاف نظری باشد، اسناد دفاتر، گزارش‌ها و همچنين عمليات الكترونيكی ضبط‌ شده در فايل‌ها و سرورهای كامپيوتری سایت لیست کالکشن ، در مقابل طرف مقابل، ملاک قانونی و سند و دليل معتبر خواهد بود و آگهی دهنده حق هرگونه اعتراضی را تحت هر عنوان، از خود سلب و ساقط می نماید.

16- حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران میباشد. برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران می‌بایست در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند.

17- لیست کالکشن در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش یا پشتیبانی ندارد و کلیه خدمات و تراکنش‏‌های مالی آن فقط از طریق دفتر مرکزی آن در تهران پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به تیم لیست کالکشن اطلاع دهید.

18- لیست کالکشن در حال حاضر در فاز یک راه اندازی می باشد و تا پایان این مرحله ممکن اطلاعات کاملا جامع نباشد لذا مخاطبان می توانند لیست مورد نظر که خود جمع آوری کرده اند و یا درخواست لیست خواستی را دارند از مجموعه ما در خواست نمایند.

19- با توجه به گستردگی انواع لیست ها و نیاز به بروز رسانی مداوم در زمان های کوتاه نمی توان گفت که سایت یک مرجع برای استعلام کامل برای استفاده است ولی تا جایی که در توان تیم لیست کالکشن باشد در زمانهای کوتاه بروزرسانی لیست ها انجام می شود .